پنجره دوجداره بیمارستان

پنجره دوجداره بیمارستان

پنجره دوجداره بیمارستان، یکی از آیتم های مهم در طراحی اتاق بیمار است. چرا که این پنجره نقش بسیار مهمی در آسایش روان بیماران و حفظ سلامت محیط اتاق دارند. پنجره بیمارستان ها باید از جنس UPVC باشد تا از در مقابل صدای ها ناهنجار مقاوم باشد؛ همچنین مقاومت خوبی در برابر گرد و غبار داشته باشد. نصب توری پلیسه ای هم بر روی این مدل از پنجره ها بسیار آسان بوده و وجود آن باعث جلوگیری از نفوذ حشرات و آلودگی ها به داخل بیمارستان شده؛ همچنین روش تمیز کردن و نگهداری توری پنجره دوجداره هم بسیار راحت است.

ویژگی پنجره دوجداره بیمارستان

مهم ترین ویژگی پنجره دوجداره بیمارستان، عایق بودن در برابر گرما، صدا، آلودگی محیطی و گرد و غبار است. انتخاب این نوع پنجره برای بیمارستان ضروری است، چرا که آرامش روان و راحتی برای بهبود حال بیمار نقش مهمی دارد. در ادامه ویژگی پنجره دوجداره بیمارستان از نظر شیشه و پروفیل بکار رفته در آن را برایتان بیان می‌کنیم.

ویژگی شیشه پنجره دوجداره بیمارستان

  • شیشه بکار رفته در این مدل از پنجره ها باید بسیار مقاوم باشد.
  • در ساخت شیشه باید از متریال هایی استفاده شود که قابل بازیافت باشند.
  • شیشه باید انتقال گرمایی کمی داشته باشد.

ویژگی پروفیل پنجره دوجداره بیمارستان

این پنجره ها باید از پروفیل های کامپوزیتی با روکش UPVC ساخته شوند؛ تا هم مقاومت خوبی در برابر صدا و گرما داشته باشند، هم باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار شوند. علاوه بر این ها پروفیل کامپوزیتی بدون محدودیت، دارای اندازه و تنوع زیادی است. از طرفی بسیار مقرون به صرفه بوده و تعمیر و نگهداری از آن بسیار راحت است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا